Updated : جولای 27, 2019 in آهنگ

​روزبه زرعی ورک شاپ ریتم‌های عرب را برگزار می‌کند

دوازدهم مرداد ماه و در موسسه‌ی فرهنگی- هنری الف

​روزبه زرعی ورک شاپ ریتم‌های عرب را برگزار می‌کند

موسیقی ما – «روزبه زرعی» نوازنده ی نام آشنا و چیره دست سازهای کوبه‌ای برای بار سوم ورک شاپ تخصصی فریم درام با رویکرد شناخت ریتم‌ها و الگوهای موسیقی عربی را با همکاری موسسه‌ی فرهنگی هنری الف در تاریخ ۱۲ مرداد برگزار می‌کند. 
به گفته‌ی روزبه زرعی برای هر نوازنده‌ی پرکاشنی ، آشنایی با ریتم‌های مناطق مختلف دنیا به‌خصوص کشورهای همسایه امری ضروری است و  امیدوار است که این گردهمایی آموزشی _ پژوهشی قدمی جدی در این راستا بردارد.

در این ورک شاپ یک روزه، تاریخچه‌ی ریتم‌های عرب ، اصول و قواعد اجرایی الگوها و ایقاعات عربی ، معرفی پایه‌های کاربردی، نوازندگی فریم درام‌هایی مانند ریک و بندیر در دو بعد همنوازی و تکنوازی و در انتها پیشنهاد ایده‌های جدید برای نوازندگان دف از جمله‌ی رئوس مطالب این کارگاه موسیقیایی خواهد بود.

نوازندگان سازهای  فریم درام ، بندیر ، پنداریک ، ریک ، داربوکا ، دف ، دایره و تنبک می‌توانند در این ورک شاپ شرکت کنند.

روزبه زرعی آرتیست بین الملی کمپانی اشلاگورک آلمان و مدرس و پژوهشگر با سابقه‌ی عرصه‌ی سازهای کوبه‌ای است که قبلا در دو ورک شاپ جامع به معرفی کامل نوازندگی فریم درام (لپ استایل) پرداخته و این بار در سومین دوره از فعالیت خود ، به بررسی ریتم های موسیقی عرب می‌پردازد که از نظر وی مبحث قابل توجهی در ملل است. 

متقاضیان جهت ثبت نام می‌توانند با شماره  تماس  ۰۹۰۵۵۹۲۵۲۶۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ می توانند تماس حاصل کنند. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *