Updated : جولای 31, 2019 in آهنگ

گروه «ترنم مهربانی» به خوانندگی امیر اثنی عشری کنسرت خیریه می‌دهد

با توجه به فروکش کردن تب کمک‌های مردمی به آسیب دیدگانِ سیل لرستان

گروه «ترنم مهربانی» به خوانندگی امیر اثنی عشری کنسرت خیریه می‌دهد

موسیقی ما – با توجه به فروکش کردن تب کمک‌های مردمی به آسیب دیدگانِ سیل ویرانگر اخیر در لرستان، گروه «ترنم مهربانی» به سرپرستی ساسان بازگیر و خوانندگی امیر اثنی عشری کنسرتی را در حمایت از مردم لرستان برگزار می‌کند.

«امیر اثنی‌عشری» خواننده موسیقی ایرانی با اعلام این خبر گفت: «با توجه به سیل اخیر لرستان، هنوز تعداد بسیاری از هموطنان ما به نوعی درگیر تبعات و مشکلات ناشی از این رویداد هستند. اعضای گروه ترنم مهربانی و بنده در راستای کمک و یادآوری لزوم ادامه کمک‌های مادی و معنوی به مردم شریف لرستان تصمیم گرفتیم، با برگزاری کنسرتی نقش خود را در یاری رسانی به مردمان این دیار ایفا کنیم.»

 اثنی عشری در ادامه افزود: «کلیه عواید حاصل از فروش بلیت‌های این مراسم كه جمعه 11 مرداد ساعت 21 در تالار ایوان شمس برگزار می‌شود، صرف نیازهای خانواده‌های تنگدست سیل‌زده می‌شود و اعضای گروه بدون هیچ چشمداشتی این کنسرت را برگزار می کنند. بلیت فروشی این کنسرت نیز هم اکنون در سایت تیوال آغاز شده است.»

‌اعضای گروه ترنم مهربانی در این کنسرت عبارتند از امیر اثنی عشری (آواز)، ساسان بازگیر (سرپرست و نوازنده سه تار)، آیدین دستیاری (سه تار)، محمدرضا وداد (سه تار)، کاوه صفاریان (سه تار)، محمد جوزی (عود)، احسان لیوانی‌ (نی)، پژمان پرنیا (تمبک، بندیر) و رامین ملكی (دف).

گفتنی است کنسرت حاضر با همراهی موسسه سروش مولانا و ستاد مدیریت محله برگزار می‌شود.
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *